2017-02-05

Nareszcie nadszedł moment kiedy mogę zdradzić znaczenie słowa Perettimotorsport. Z ogromną przyjemnością chcę ogłosić, iż od dłuższego czasu przygotowywałam projekt budowy pierwszego w Małopolsce toru wyścigowego, podkreślam wyścigowego nie mylić ze szkoleniowym.

Pracujemy obecnie nad tym by wielkość toru jego jakość oraz bezpieczeństwo było jego największą przewagą z docelową prostą przekraczającą 1km na 1 etapie budowy.

Informację podaję teraz gdyż w końcu uzyskaliśmy tytuł prawny do terenu na którym ma powstać obiekt. W planie jest kolejny etap rozbudowy, czyli powiększenie toru, hotel oraz restauracja. Kiedy będzie już gotowy projekt budowlany z wizualizacją i konkretnymi wymiarami toru na obu etapach chętnie Wam go zaprezentuje. Teraz czeka mnie uzyskanie zgody i zezwolenia ale pierwszy krok już został osiągnięty. Natomiast na tą chwilę zdradzę jeszcze jedną ważną kwestię. Będzie to pierwszy obiekt wyposażony w aktywne systemy tłumienia hałasu tak, iż nie grozi nam wrogość ze strony okolicznych mieszkańców. Obserwujcie mój Fanpage gdzie najszybciej będą pojawiać się informacje o postępach projektu i przede wszystkim wiarygodne wydarzenia i fakty.